Upravit stránku

Bezpečnostní agentura

Jak funguje bezpečnostní agentura?

Zajistíme nepřetržité monitorování a ostrahu objektů - střežení objektů - prostřednictvím elektrické zabezpečovací signalizace. Senzory umístěné po celém objektu zjistí neoprávněný pohyb a zalarmují příslušné osoby.

Ve střežení objektů jsme profesionály. Nabízíme komplexní služby hlídací agentury pro ochranu vašeho majetku. Jelikož je spokojený klient našim základním cílem, používáme pouze komponenty od renomovaných výrobců.

Za dobu své existence si firma získala 3800 stálých a spokojených klientů. Spolupracuje s předními zahraničními profesionály v oboru. A protože chceme být věrohodným a trvalým obchodním partnerem, neustále modernizujeme technické vybavení. Prohlédněte si ceník produktů.

Služby a cíle bezpečnostní agentury

  • Zabýváme se jednotlivými slaboproudými systémy od projekce, přes dodávku, vlastní montáž, oživení, zkoušky, revize až po záruční a pozáruční servis.
  • Kapacity montážní skupiny naší společnosti jsou dostatečné a proto jsme schopni dodržet smluvní termíny pro realizaci díla.
  • Základním cílem je spokojený klient, který za své peníze dostane maximálně funkční a kvalitní dílo.

Monitorování objektu - střežení objektu - a instalace technických prostředků zajišťovaná jednou firmou má nesporné výhody a přednosti:

  • projektování
  • vlastní montáž
  • výhody v záručním servisu
  • výhody v pozáručním servisu

Jak vznikla naše bezpečnostní agentura

Bezpečnostní agentura PCO VIDOCQ s.r.o. vznikla na počátku devadesátých let. Skutečná obchodní aktivita je datována od prosince roku 1991. Pro většinu obyvatelstva neznámá služba se rychle uchytila a více a více lidí se začalo svěřovat do péče bezpečnostní agentury.

Do této doby byla ochrana majektu pouze pravomocí Policie. Avšak vznikem nových a příchodem zahraničních pojišťovacích společností se utváří i jiný pohled na ochranu soukromého vlastnictví a vznikají bezpečnostní agentury. Minimalizuje se možnost vzniku škod, zvyšuje se ochrana zdraví a životů osob a současně dochází k úsporám na pojistném. Hlídání objektů se vyplácí.

Velmi výhodná je také možnost využít společného dodavatele technologií a služeb pro jednotlivé provozní soubory, kdy se zjednoduší technické řešení vlastní montáže a v konečném výsledku dojde ke snížení nákladů na realizaci díla.

Vážený kliente, rozhodnete-li se pro další osobní jednání o konkrétní službě pro vaši firmu, nabídneme vám nejmodernější prostředky a metody, se kterými budete jistě spokojen. Bezpečnostní agentura PCO VIDOCQ s.r.o. je zde pro vaši bezpečnost.

Chcete se dozvědět o Bezpečnostní agentuře více? Napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.