Elektronická požární signalizace – EPS

V oblasti elektrická požární signalizace (EPS) nabízíme ucelenou řadu konvenčních i adresovatelných požárních systémů od renomovaných výrobců ve všech cenových hladinách, které jsou vhodné pro malé i rozsáhlé aplikace a splňují podmínky našich i evropských norem.

Pro menší objekty používáme především neadresovatelný systém elektrické požární signalizace (EPS) ZETTLER Precept. Pro střední a velké objekty pak analogový adresovatelný systém ZETTLER Expert.
Kromě běžných tlačítkových hlásičů požáru a automatických požárních hlásičů včetně multisenzorů dodáváme i speciální elektická požární signalizace (EPS) jako je například nasávací kouřový systém Vesda a lineární hlásiče kouře Fireray.

Nabízíme také konvenční a analogový systém výrobce BENTEL Security. Pro instalace, kde není použití systému elektrické požární signalizace (EPS) stanoveno požární zprávou nabízíme řadu doplňkových požárních hlásičů, které jsou konstruovány pro napájecí napětí 12V= a umožňují jejich začlenění do systémů EZS. Toto řešení je pro Vás jako budoucího uživatele cenově velmi příznivé.

Nabídku doplňují autonomní požární hlásiče se zabudovanou sirénou a vlastní baterií, jež jsou určeny pro menší obytné prostory.

Web_1418496590, cannot display template /home/lib/modules/Web/v1.19.7/Frontend/Components/Photogallery/Grid.tplUndefined index: paginatorCount, line:33

Máte zájem o Elektronická požární signalizace – EPS? Napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.