Kamerové systémy, CCTV

Nabízíme dodávku a montáž kvalitních kamerových systémů zejména pro menší objekty v lokalitě východních Čech. V nabídce máme mnoho typů kamer i záznamových zařízení pro různé situace - pro venkovní i vnitřní prostředí.

Dodáváme jak standardní analogové kamerové systémy, tak plně digitální IP kamerové systémy, ale také HD-SDI kamerové systémy, které Vám dodají Full HD rozlišení a kvalitní detaily obrazu.

Pokud je v objektu nainstalován zabezpečovací systém a zároveň kamerový systém, může být u objektů „střežených“ na PCO naší společnosti prováděna kontrola narušení objektu operátory dispečinku prostřednictvím dálkového přístupu ke kamerám přes internet.

Nabízíme také službu videopultu, kdy je ze střeženého objektu možné připojit na PCO nejen zabezpečovací systém, ale i kamerový systém nebo samostatné IP kamery. V případě vyhlášení poplachu zabezpečovacím systémem v objektu je pak obraz z kamer přenášen na PCO a umožní tak dispečerům PCO okamžitou vizuální kontrolu objektu. Je tak možné nejen ověřit poplach prostřednictvím kamer, ale také lépe koordinovat práci zásahové jednotky.

Dodáváme a montujeme především kamerové systémy za použití technologie těchto výrobců: AV-TECH, VIVOTEK, VISION, Panasonic, Sicurit Alarm Italia, Zavio, Samsung Electronics aj.

Na namontovanou technologii poskytujeme záruční i pozáruční servis. V případě Vašeho zájmu o dodávku a montáž kamerového systému Vám můžeme vypracovat nezávaznou cenovou nabídku. Cenovou nabídku je možné vypracovat na základě obhlídky objektu nebo podle zaslaného půdorysu objektu a upřesnění požadavků klienta na kamerový systém.

Nabídku pro Vás vypracujeme zdarma.

Web_1418496590, cannot display template /home/lib/modules/Web/v1.19.7/Frontend/Components/Photogallery/Grid.tplUndefined index: paginatorCount, line:33

Máte zájem o Kamerové systémy, CCTV? Napište nám

    • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.